IP aadressilt 194.150.65.13 tulnud kommentaarid:

2014-12-16 17:15:24
Global Takso: Väga hea firma, soovitan (Nimi: )

2014-05-14 08:28:19
Taksod Viljandis: Siin lehel olevad andmed on sellest ajast, kui minu vanaema veel elas, ise olen vanaisa. (Nimi: prillitoos)

2013-02-12 20:04:57
Krooni Takso: Muidugi pole see jootraha jätmine kohustuslik, kuid on hea tava. Ameerikas on see 15%, meil võiks olla 10%. Kui sa taksojuhile jootraha ei jäta, siis see näitaks nagu, et sulle ta teenus ei meeldinud ja temaga enam teine kord sõita ei tahaks. Kui sa juba taksoga sõidad, siis vaevalt need taksojuhi heameeleks antud sendid või euro sulle liiga teevad. Kui sinu taksoarvest kõik maksud, kütus, autokulud maha arvutada, siis see taksojuhile jääv osa on suht väike. Nii, et see jootraha on oluline osa tema teenistusest. Näiteks, kui iga klient jätaks ca 50 senti, siis saaks taksojuht kuus 100-200 eurot selle pealt lisaks. Tegelikkuses nii hästi muidugi ei lähe. Näiteks ka juuksuritel, restorani, baari töötajatel on see tipi andmine oluline teema ja näitab, kas seal tasub öösiti jne kliente teenindada. See on nagu motivaator teenindajale Teid heatujuliselt teenindama. Tasub mõtelda selle peale. :) (Nimi: TIP)

2012-01-01 13:51:05
Krooni Takso: HEAD UUT AASTAT! (Nimi: 2012)

2012-01-01 13:18:48
Sõbra Takso: Sõidu alguses tulebki hind väikese varuga öelda, sest kunagi ei tea, mis viivitusi teel võib tulla. Kui väga täpselt öelda ja siis sõit rohkem maksma läheb, siis on klient kohe virisemas, et lubasite ju, et läheb vähem. Hinnakirja järgi sõidavad tavaliselt kõige kallimad taksod. Istud autosse ja taksojuht ütleb, et hinnakirja järgi sõidab - pärast on selline kirves hind, et mitu kuud nutad, et taksojuhid on röövlid. (Nimi: Hinnakirja Tanelile)

2012-01-01 13:13:42
Sinu Takso: Kui klient on viisakas, siis on normaalne taksojuht ka vastu viisakas. Kui aga klient üritab kuningas olla, siis üritab ka taksojuht oma autos vastu kuningas olla ja sellest vastuseisust ei tule midagi välja. (Nimi: printsess Alicele)

2011-06-01 07:21:04
Sinu Takso: See on paraku tüüpiline, et venekeelsed taksofirmad võtavad suvalised kliendid peale ja siis süüdistavad klienti, et nagu oma süü. Aga sadamas on pigem tüüpiline vastupidine. Et kui palju rahvast on, siis klient võtab suvalise takso ja kui dispetser helistab, siis väidab, et taksot polnud. Sama lugu on ööklubide ees. Selle pärast ei tahagi minna nendesse kohtadesse kliendile järgi, kui klient just tuttav ei ole. Muidu on pool tundi mõttetut ajakulu garanteeritud. (Nimi: taksojuht)

2011-04-02 09:45:23
Krooni Takso: Dispetseril on reede öösel pidevalt keegi telefonil taksot tellimas. Iga kliendiga läheb aega, eriti väsinud klientidega. Kaval klient küsib ka mõnelt taksojuhilt isikliku numbri. Aga see eeldab ka, et veidi lisa antakse, kui taksojuht ekstra teisest linnaosast järgi tuleb reede öösel. Muidu kannatlikku meelt.. :) (Nimi: taksojuht)

2011-01-11 14:22:02
I.R. Takso: 38 senti kilomeetrilt ei ole ikka odav. ja ir autod ka mingid kenad ja puhtad autod pole. kiire kohta ei oska kommenteerida, sõltub juhtidest. (Nimi: või nii)

2010-09-06 22:42:52
Tallink Takso: erinevalt tulikast olete ikka täiesti kesklinna ja soomlaste takso. tavapeatustes teie kollaseks kleebitud taksosid ei näe praktiliselt. ikka teete oma peatused sinna, kus soomlased liiguvad. hinnad on ka vastavad. aga kiitus teile, et vastu olete pidanud ja et olete taksoärisse sisse suutnud töötada. juhataja kiitles sellega, et ei pidanud masu ajal hindu langetama nö stabiilsed hinnad. isegi piraattaksod kleebivad juba teie järgi oma autod kollaseks :) (Nimi: kollane ruulib)

2010-09-06 21:53:09
Saksa Takso: Lp. pettunud klient Te arvate endast väga palju. Käsite taksojuht vallandada ebamäärastel põhjustel. Mis puutub siia juhi vanus. Kahju jah, et juht viisakas ei olnud. Aga mida tähendab torisemine. Teid ta ei solvanud, kuulis lihtsalt aadressi valesti, hilineda võis ainult ühe punaseks mineva foori tõttu. Vihastada võib juht küll, kui talle sõidetakse peaaegu otsa, kuigi võiks kasutada leebemaid väljendeid. Aga vallandada sellist juhti ei tuleks küll. Pigem võiksite ise kasvatada seda juhti ja paluda tal teistmoodi käituda teinekord. Toon näiteks, et mind vallandati kaheksa aastat tagasi ühest taksofirmast, kuna üks neiu kirjutas kaks lehekülge ruudulisele koolivihikupaberile teksti, et mina olin ahistavalt käitunud. Kirjas oli mingi kümme korda sõna ahistav. Tegelikult ei olnud muud, kui neiu andis oma numbri ja kutsusin teda ükskord välja sööma ja seda keset päeva. Pärast seda vahejuhtumit pole ma rohkem ise klientidele vabal ajal helistanud. Ja pole mitte kordagi ahistussüüdistust tulnud. Ja taksot sõidan siiani. Isegi kiitust olen saanud. Kirjutasin seda selleks, et jumalapärast ühe sellise kaebuse põhjal ühtegi taksojuhti vallandama ei hakataks. Mõistvamat suhtumist! (Nimi: pettunud kliendile)

2010-09-06 21:34:25
Viiking Takso: küsin uuesti, millal jõuab siia lehele info, et päeval on 5kr ja öösel 7kr/km? kõrval taksokuulutuses on küll õige info. aga siin peaks ka õige info olema. ei ole ju keeruline info@taksod.net emailile oma info edastada. ja selline topelttariifiga taksode kasutamine lepingupartneritena õõnestab firma usaldusväärsust. kui klient tellib suht purjus peaga takso, ja taksojuht väänab ikkagi topelttariifi. samuti tänavalt taksot võttes ja viiking takso logo nähes ei saagi siseneda sellesse taksosse, sest hinnad on ju hoopis teised. (Nimi: hinnad selgeks!)