IP aadressilt 194.150.65.17 tulnud kommentaarid:

2011-12-11 21:57:33
Tallinna Takso: Kannataa oppia vähän viroa. Heti alussa kysyt taksikuskilta 'KUI PALJU MAKSAB'. Jos et saa vastausta tai sanotaan, että taksimittarin mukaan, niin et mene kyytiin. Onko nii vaikeata lukea ikkunalta keltaista hintalappua tai seurata taksimittaria? Varmasti se ei ollut Tallink Takso. (Nimi: maassa maan tavalla)

2011-07-02 23:08:52
Raadiotakso: see on tavaline jama, et keilasse või sauele sõidu eest küsitakse 15 euri ette, kuigi tegelikult maksab sõit sinna 11-13 euri kesklinnast. aga ette võib taksojuht küsida, tal selleks õigus. aga sellest vihasest kliendist küll aru ei saa. ise lubas sõita, kus taksojuht otsemaks, paremaks arvab. ilmselt tahtis kristiinest tehnika, filtri tee, bussi jaama kaudu ülemistesse minna, mis ongi otsem tee. ei usu, et klient pärast kristiinest järvevana kaudu 3.70ga ülemistesse läks, sest järvevana tee ise on juba 6 km. aga nii see ongi, et kirvehinnaga taksojuhtidele makstakse ära ja kirutakse tagantjärgi ja seda vimma elatakse siis hiljem välja ausate taksojuhtidega sõites. ps. intertaksos pole kohe kindlasti konditsioneeri. uue eeskirja järgi enam konditsioneerita autod takso sõidukikaarti ei saa. (Nimi: siiru viiruline)

2010-10-29 09:01:50
Tallink Takso: aga mis seal siis oodata, kui dispetserid on endistest vene taksofirmadest ja taksojuhid on ka enamus vene taksofirmadest üle tulnud. ega kaasaegne tehnika ei tee teenust paremaks, kui ei osata teenust kasutada. kui ma tellisin jürisse pärna 9 takso, siis saadeti takso tallinnasse pärna tänavale, kuigi tallinna pärna tänav on nii lühike, et seal polegi maja nr 9. lõpuks jõudis takso õigesse kohta, aga pool tundi hiljem. aga tallink taksos toimib asi ainult kliendi kaebuse peale, et kirjutage aga kellaaeg, taksonumber jne peale ja saatke meiliga neile teele. (Nimi: loogiline ju)

2010-10-14 00:50:32
Raadiotakso: nu, shavki, opjat zalajali i zablejali (Nimi: )