IP aadressilt 194.150.65.24 tulnud kommentaarid:

2011-04-27 17:14:50
Marabu Takso: kus need taksojuhid sul vastupidavad peaksid olema - peol, voodis... või autoroolis? Viimasel juhul, kui kohe enam kuidagi vastu ei pea, siis ehk lähima Statoilini venitab välja :D (Nimi: )

2010-11-08 20:24:58
Reval Takso: Oli minul siis ka üks negativne kogemus, mis juhuts umbes 3 nädaat tagasi aga kuna ma revalist minigt vastust saanud ei ole, siis kirjutan selle siia teistele lugemiseks. Juhtus siis nii, otsisin mina reede ühtul taksot ja Hollywoodi eest ma ühe seisva Revali leidsin. olin väga rahul, sest selle firmaga olid olnud ainult head kogemused. Enne taksosse istumist leppisin ühe naisterahvaga kokku, et läheme tema kodu eest ka läbi, siis tuleb mul odavam ja ta ei pea endale taksot hakkama otsima. Mõeldus, tehtud. Tema maja ees aga, kui ta oli maha läinud ja minu kätte raha andnud, mis sinna sõiduks kulus, hakkas taksojuht panema taksomeetrile juurde uuesti sõidualstustasu. Mina ei tahnud sellega kohe kuidagi nõus olla, väites, et ma lähen koguaega sõpradega koos koju, nii et nemad lähevad enne maha, ja et nii on odavam meil jne. Tema aga oma jonni ei jätnud ajades mulle a'la sellist juttu, et ma olen ju džentelmen, et kuidas ma lasen oma sõidu eest naisel maksat, et paneme aga ikka uue sõidualustustasu. Mina ennast igatahest haneks tämata ei lasknud ja astusin taksost välja. Võibolla oli selle seiga põhjus see, et ma elan linnast väljas ja taksol pole sinna kasulik sõita. Ei tea. Tegu oli hõbedase Toyota corolla versoga ja juht oli venekeelt kõnelev ja eesri keelt minigl määral oskava meesterahvaga. Õnneks oli see vaid üks juhutm ja edaspidised kogemused selle firmaga on ikka head, aga jah, head muljet selline asi ei jäta ja Corolla versost edaspidi hoidun. (Nimi: Joonas)

2010-07-15 13:03:32
Tallink Takso: see komentaar on nendele kes räägivad et see takso on kalli hinnaga saage aru te mõelge mis autoga te sõidata teistes taksode nt interis autos pole kondikat mõelge iseet palava ilmaga tahaks ikka kergelt jagedasse taksose sõita ja mõnusalt kohale jõuda (Nimi: lula)