IP aadressilt 194.150.65.95 tulnud kommentaarid:

2013-10-06 12:06:00
Saksa Takso: Sai sõidetud Saksa takso taksoga ja taksosse jäi raha kui ka telefon. Kahjuks tagasi neid enam ei saanud, sai taksosse helistatud mitmeid kordi, kuid taksojuht võttis koheselt puhkuse ja kui lubati tagasi helistada, kui juht välja ilmub, siis seda tehtud ei oldud. Sai mitmeid kordi ise helistatud ja alati oli vastus sama. Ta ei ole veel välja ilmunud ja lõpuks öeldi, et meie ei tea midagi. Telefonilegi sai mitmeid kordi helistatud, kuid ei midagi. Oleks taksojuht aus olnud ja raha või telefonigi tagasi andnud, siis olks talle mingi vaevatasu andnud, kuid nagu näha, siis ausaid inimesi on vähe ja Saksa taksost seda ei leidnud. Mina selle taksoga enam ei sõida ja tean veel paljusid, kes ei sõida, kuna on samuti pettunud. (Nimi: Pettunud klient)

2012-12-27 20:36:22
I.R. Takso: Oeh kui pikk kaebekiri pisikese asja kohta. Turul nii ka taksoturul kehtivad lihtsad nõudlus-pakkumine turureeglid. Hetkel enne aastavahetust on nõudlus suurem, kui pakkumine. Ja taksofirma ei põe selle pärast, kui üks klient jääb sadamasse viimata, kui ta tõesti ei tea, kas hommikul on taksot saata sinna Õismäele. Aga mõistlik sellise pika kaebamise asemel oleks saata abikaasa, kes mitu aastat tagasi Õismäel viimati taksot otsis, uuesti jalutama. Või ise lapsega vahel Õismäel jalutades meelde jätta, mis firmade taksod seal tavaliselt peatustes seisavad. Ja nende firmade tellimisnumbrid hankida. Veel parem, kui mõni tuttav taksojuht omada, kes seal lähedal elab. Mina elan ka Õismäel, aga sellist anekdooti, nagu siia taksot tellida ei saa, kuulen esimest korda. Tuleb tellida õigetest firmadest - nii lihtne see ongi. (Nimi: Head puhkust pr Piigli)

2011-10-12 15:08:41
Marabu Takso: See tsekk, mis saite, on teie firma ja taksofirma vaheliseks asjaajamiseks. Raamatupidamisse läheb hiljem taksofirma poolt esitatud kuu koondarve. Aga see Juht-90 tähendab taksojuhi kutsungit raadioeetris ja selle järgi teab taksofirma väga hästi, kellega tegu. Kliendi palvel peab taksojuht printima ka taksomeetrist tseki välja täpsete andmetega läbitud vahemaa, ajakulu ja autonumbri jms. Kui teil seda pole, siis ei saa te ikkagi väita, et taksojuht teid pettis. Võite ju Marabu taksosse kirja kirjutada, et taksojuhil plafoonijuhtmed valesti veetud ja muu, mis häiris. Sealne Veiko võtab isegi päris tõsiselt kirju, mis isegi sulepeast välja imetud on. Head fantaasiat! (Nimi: Hentsile)