IP aadressilt 194.204.13.57 tulnud kommentaarid:

2011-04-18 17:39:23
Tallink Takso: Ma saan aru et külapoe tagant või sadamast piraattaksost tulnust head nahka ei saa, aga äkki siiski võtaks kätte ja teeks munakollaste autode juhtidele liikluseeskirja ka lõpuks selgeks. (Nimi: sm Burešin)

2011-04-18 17:26:17
Sky Takso: Valdavalt piraattaksod. Piraattaksoga saab tasuta sõita: Ühistranspordiseadus ütleb selgelt et tasu eest tehtav sõitjatevedu on ilma tegevusloa ja sõidukikaardita keelatud (va. trammis ja trollis), seega sõidu lõppedes tutvustad piraattaksojuhile ühistranspordiseaduse §33´1 ja kui juht ikka tasu nõuab, tuleb kutsuda politsei või mupo. (Nimi: sm Burešin)

2011-04-18 17:22:54
Saksa Takso: Ja veel, nipp kuidas piraattaksoga tasuta sõita: Ühistranspordiseadus ütleb selgelt et tasu eest tehtav sõitjatevedu on ilma tegevusloa ja sõidukikaardita keelatud (va. trammis ja trollis), seega sõidu lõppedes tutvustad piraattaksojuhile ühistranspordiseaduse §33´1 ja kui juht ikka tasu nõuab, tuleb kutsuda politsei või mupo. (Nimi: sm Burešin)

2011-04-18 17:13:55
Saksa Takso: Priit Kutseri stiil on kommentaaridest läbiaimatav. Päriselus eestlane väga harva kiidab midagi, seevastu laitus on kerge tulema. Taksod.net`is vist ongi kõige kergem otsida, kellel vähem laitusi, ehkki ka siis ei saa kindel olla et tegemist pole saksa takso laimamisega kollegide adressil. Tegemist firmaga kus sõidab palju piraattaksosid. Hetkel taksojuhiks lihtne saada ja kui ausa taksojuhina sõita ei saa, siis peab ikka tõsine põhjus olema. Nii ongi saksasse kogunenud hulk roolijoodikuid, kroonilistest võlgnikest rullnokki, lihtsalt kaake, mujalt lahtilastud endisi taksojuhte jms keskerakonna valijaid. Kes teab - äkki on ka see kaader põhjuseks miks seda firmat kinni pole pandud mupo ega transpordiameti poolt. (Nimi: sm Burešin)

2011-04-18 16:59:46
Kadaka Pluss: Tähelepanu!!! Tegemist ei ole taksofirmaga, vaid piraattakso - ehk rendiautodega, nagu nad ise endid kutsuvad. Sellistega sõit on tume maa ja seaduse järgi ei tohiks ilma sõidukikaardita sõites üldse raha võtta transporditeenuste eest. Kindlasti aga ei ole tegemist taksoga ja taksosid puudutavad seadused ja eeskirjad piraattaksos ei kehti. (Nimi: sm Burešin)