IP aadressilt 195.250.161.197 tulnud kommentaarid:

2012-08-14 17:31:53
Reval Takso: Siiani pole eriti probleeme olnud ja olen järjepidevalt tellinud, dispetšerid on viisakad ja Toyotade juhid on meeldivad sattunud. Kuid. Soovitan tõsiselt kaardimaksed kasutusele võtta ... Viimane kord kui tellisin (hakkasin tööle hiljaks jääma) saabus oodatud Toyota asemel umbes (vähemalt) 10a vana nahkistmetega mercedes... Sihtkohta jõudes tekkis ebamugav olukord - taksojuhil pole peenraha, et 4km sõidu eest mulle tagasi anda (5,7€) ja küsis mis saab. Pakkusin välja, et võib lähima pangaautomaadi juurde sõita ja saan sealt võtta. Nii tegime, pani taksomeetri kinni (oma valik) ja pangaautomaadi juures andsin talle raha (0,7 EUR rohkem kui taksomeetril)ja küsisin, kas ta saaks mu uuesti samasse kohta viia kuhu mul oli vaja jõuda. So 150m automaadist, kuna olin tõesti juba väga hiljaks jäänud, muidu poleks ju taksot tellinudki. Aga kokkuvõttes jäin ikkagi hiljaks. Imelik ja ebameeldiv kogemus. Kodulehel on on ju tegelikult kirjas : "Kui soovite sõidu eest tasuda suurema kui 20 € sedeliga, siis palume enne sõidu alustamist taksojuhti sellest teavitada, et vältida piisava vahetusraha puudumise probleemi sõidu lõpp-punktis." (Nimi: )

2012-08-14 15:06:53
Logo Takso: Kord kenal talvepäeval viimases hädas tellisin Logo Takso. Valge päevinäinud merss rammis viimaste hingetõmmete saatel veel lumehange enne kui sõit lõppes. Rohkem ei julge tellida (Nimi: )

2009-04-27 12:33:07
Saksa Takso: Saksa Takso on kaubamärk ja edastab dispetser teenust ja autod sõidavad selle logoga, Saksa Taksol ei peagi olema litsentsi, kuna sellel firmal ei ole autosid, mis sõidavad taksot, VAID pakub teenust. litsents ja load ongi teistel autodel ja firmal Joker Invest, mis ostab seda teenust Saksa Taksolt. Sama võiks öelda siis et Sõbra takso sõidab piraati ja litsentsita, kuna ka seal on tegemist dispetserteenust osutava firmaga, mis ei oma ühtegi autot. enne kisamist uurige asja, et laimu ei levitaks. Jummel kui mingi mure on või kahtlustate midagi, siis peale sõitu VÕTKE TSEKK (Nimi: pühapüss)

2008-08-27 10:51:08
Saksa Takso: mõtlesin et nooooh vaatame siis mis firma see saksatakso on: oli noor kutt juhiks, täpselt kohal ja puha ja viisakalt uuris et kust kaudu soovin minna jne ja siis igal pool näitas kenasti suunda ja puha ja väga viisakas juht oli liikulses jne ja mõtlesin et oh vat kus juhid, vaatame, keas kvaliteet jääb kõrgeks ka edaspidi (Nimi: Anna-Liisa)