2007-06-10 00:00:50Rahva Takso: 2 korda sõitnud ja mõlemal korral normaalsed taksojuhid, eestalsed jne! Ja kirvest selga ei löö hinnaga, ole kui purjus tahad :P (Nimi: Quku)