IP aadressilt 82.131.13.26 tulnud kommentaarid:

2010-08-19 11:21:41
Saksa Takso: On selge, et kõvas konkurentsis ja majandussurutises mõned väikesed taksofirmad peavad kaduma turult, kasvõi liitumise teel. Aga et konkurentsfirmad tulevad siia anonüümselt laimama, see ei ole eetiline. Ruuduline, et sa teaksid, Saksa takso autod on keskmisest paremad, rohkem on reklaami, juhtisid valitakse hoolsamalt, maine on oluline. Nii et palun tehke oma järeldused ise, kui teenust kasutate, mitte ärge võtke laimu tõepähe. Kui see ruuduline ennast avalikustaks, siis võiks asjaga isegi kohtusse minna laimamise eest. Kõigile teistele ilusat suve jätku ja meeldivat meie taksode kasutamist! (Nimi: )

2010-08-19 11:21:02
Baltic Takso: Не смотря на то, что у иксов цены не снизились, всё равно продолжаю пользоваться их услугами.Пускай я лучше переплачу 20-30 крон, но зато доеду с комфортом!Да и даже если учесть, то что с самого начала диспетчер приветливым и дружелюбным голосом принимает заказ, а ведь всегда приятно, когда с тобой вежливо и культурно общаются!?Или я неправ?Машины приезжают вовремя и в них приятно сесть.Таксисты тоже очень приветливые, по крайней мере мне попадались всегда такие!Конечно, не спорю бывают и исключения, но сами знаете, что в семье не без...А в целом, ВСЁ СУПЕРР!ТАК ДЕРЖАТЬ!!УДАЧИ ВАМ И ПРОЦВЕТАНИЯ! (Nimi: )

2010-08-19 11:20:39
Tulika Takso: Põhjendamatult populaarne firma. Välismaalasele ehk kvaliteetteenust pakkuv kompanii, sõbralik ja abivalmis juht jne. Ent estlasena tekib küsimus kas minu raha ei kõlbagi või. Kõigepealt küsid peatuses 5 sohvri käest kas nad üldse on sind nõus viima... ja siis kui mõni sul lõpuks autosse istuda lubab tunned end süüdi, et härraseid segada suvatsesid. (Nimi: )

2010-08-19 11:20:15
Tulika Takso: Taksoteenuseid hakkasin kasutama alles hiljuti ja alustasin Tulikaga, kuna tundus kõige usaldusväärsem firma. Minu esimesed kolm värvikamat kogemust: 1) Esimesel korral küsisin, kas Viimsisse sõidate, vastati, et nii kena neiu ikka viib ära. Sel hetkel tuli väike kõhklus, et ongi selline kommenteerija või? Aga õnneks ülejäänud sõidu oli omaette seal :D 2) Teisel korral sattus ülilahe juht - kihutas käänulisel teel 50 alas umbes sajakümnega ja sooritas kurvides veel kiiremaid möödasõite. Hull rullnokk :P Mul polnud ammu nii lõbus olnud :D 3) Kolmandal korral pidin kell 2 öösel tund aega väljas külmetama, kuni takso läbi täiesti tühja tee 18 km mulle järele tuli. Autod ise on olnud puhtad ja juhid igati viisakad. Tunnen end autos turvaliselt (isegi mainitud teisel korral :D) ja olen kindel, et ma mingitmoodi tünga ei saa. (Nimi: )

2010-08-19 11:19:50
Tulika Takso: mis jutt see on, et hinnad üle mõistuse tulikal, kust kohast sa üldse võtad et sa pead taksoga sõitma kui su arust tulika takso üle mõistuse kallis on. kui oled rott siis sa ei peaks üldse taksoga sõitma. üleüldse ma enne käiks jala kui maksaks mingile jobule raha kes sõidab mingi 5k maksva panniga ja on ebaviisakas närvihaige inimpeldik kes ei tea teenuse osuamisest mitte sittagi veel vähem hea korra reeglitest + kes võib vabalt olla ex kriminaal kes su sõbra korteris vargil käind. ühesõnaga ükski endast lugupidav (valge) inimene ei sõida nende turusolkijatest rotitaksodega vaid valib tulika või mõne muu kvaliteettakso (neid kahjuks palju pole tallinnas). (Nimi: )

2010-08-19 11:19:19
Inter Takso: Täiesti alla igasugust arvestust teenindus. Tellisin (30.03.2010) kella 12 ajal takso 15.30-ks, et töölt 16.00 Tartu bussile jõuda ning sealt otse edasi kokkuleppitud üritusele. 15.38 aga taksot polnud ja uurisin, milles viga, mille peale dispetser vastas, et ummikud on ju, taksojuht jõuab 1-2 minuti pärast. Isegi kui oleks olnud ummikud (mida järgneva taksoga sõites küll ei paistnud olevat), on see taksojuhi töö nendega arvestada, et jõuda õigeaegselt sihtpunkti, eriti kui on juba aegsasti takso kindlaks ajaks kokku lepitud. Veel 7 minuti pärast polnud taksojuhti päral. Helistasin, et tellimus katkestada, mille peale katkestati hoopis kõne minuga. Bussile ma ei jõudnud, üritusele samuti mitte, taksofirma ebapädeva töö tõttu sai minu päev korraliku põntsu. Olgu kui odav tahes, ei soovi ma selle ettevõtte teenuseid enam kasutada ja ei soovita seda ka kellelegi teisele. Ehk poleks ma nii pettunud, kui dispetseri moka otsast enne toru hargile viskamist väike palun vabandust välja oleks tulnud, kuid ei. Väga, väga ebameeldiv kogemus ja halb tuju mitmeks päevaks garanteeritud (Nimi: )

2010-08-19 11:18:41
Saksa Takso: Oma viimasesest kogemusest küll vamustatud ei ole, kui palusin nn. taksojuhti (piraat buss) sooritada pööret, et lühendada koduteed siis nähvas vastu "et ära tule mind õpetama"! Kus on see kiidetud hea teenindus ja head mugavad autod!? Mulle saadeti küll saan vastu!!! (Nimi: )

2010-08-19 11:17:58
Inter Takso: Таксист отказался везти инвалида Мать обвиняет таксиста в несправедливом обращении со своим сыном-инвалидом. РЕКЛАМА 21-летний Вели-Йохан, прикованный недугом к инвалидному креслу, регулярно ездит на такси в Мустамяэ, где проходит курс восстановительного лечения. У молодого человека также есть проблемы со слухом и с речью, и он еще не закончил спецшколу для инвалидов, пишет газета Õhtuleht. В позапрошлый четверг мать решила вызвать такси подешевле и позвонила в фирму Intertakso, чтобы вызвать для сына такси к школе. Через некоторое время диспетчер перезвонил женщине и сообщил, что таксист отказался везти ее сына, так как тот якобы пьян. Женщина позвонила сыну. Вели-Йохан сообщил ей, что подъехал к такси на инвалидной коляске, но водитель не вышел и не помог ему сесть. Водитель что-то сказал молодому человеку по-русски, но русским Вели-Йохан не владеет. В итоге инвалид самостоятельно забрался в машину и попросил водителя сложить кресло. Водитель не сделал этого, а затем, по утверждению пассажира, выгнал его. По всей видимости, водитель принял пассажира за пьяного, так как у Вели-Йохана невнятная речь. Мать утверждает, что речь ее сына можно понять, если прислушаться к ней. Кроме того, женщина сообщила диспетчеру, что такси нужно для пассажира в инвалидном кресле, так что для таксиста это не должно было стать неожиданностью. Руководитель общества инвалидов Аули Лыоке узнала об инциденте от матери и позвонила в фирму Intertakso, где ей сообщили, что инвалидное кресло якобы не поместилось бы в машину. «Это полная чушь. Инвалидные кресла отлично помещаются. Я попросила, чтобы они позвонили матери и извинились. На это мне сказали, что не будут этого делать и дали номер начальства», - сказала Лыоке. Руководство фирмы Intertakso пообещало провести расследование и выяснить, что произошло на самом деле. Таксист, о котором идет речь в статье, в фирме больше не работает - у него закончился срок действия лицензии. http://rus.postimees.ee/?id=24769 (Nimi: )

2010-08-19 11:17:04
Alfa Takso: Soodne taksofirma (Nimi: j)

2010-08-19 11:16:11
Amigo Takso: hea firma (Nimi: jaan)