IP aadressilt 82.147.185.56 tulnud kommentaarid:

2008-10-20 13:07:09
Tallink Takso: Ei ole kuulnud, et juhtkonna käsul eeskirja rikutakse. Töötajad on vahetunud, kes ei ole sobinud taksorooli ega ole teinud tööd korrektselt. Meil on näiteks iga vahetuse alguses alkomeetriga kontroll. Samuti on gps jälgimine, et taksojuhid ei varastaks, vaid teenindaks ausalt. Ei halvusta firmasid, vaid tegelasi nn autojuhte, kes taksokirjadega autodega petavad kliente. Ekspressiski kirjutas, et igasugu taustaga inimesi võib taksorooli tööle asuda. Igal firmal on oma plussid. Leidsin, et võib kirjeldada, mis eelised on Tallink Taksol teiste firmadega võrreldes. Takso valib iga inimene muidugi oma maitse järgi. (Nimi: Raoul)

2008-10-17 14:21:56
Tallink Takso: Tänan küsimast. Madalama palgaga ma tööle ei jääks. Esialgu ei ole veel minuni jõutud järjega. Loodan jääda sinna firmasse ikka kauemaks. Aga töötingimused on normaalsed. Oma ruumid pesuks, köök, autohooldus on tasemel. Kui ainult seda palgajama ei oleks. Aga kliendi seisukohalt ei mõjuta see vist midagi. Teenus läheb vaid paremaks nende jaoks. Nüüd saab juba Kaubamaja/Selveri partnerkaardiga soodustust. Et sisuliselt on juba sama hind kui Tulikal. Lihtsalt, kes mida eelistab, valget või kollast taksot. (Nimi: Raoul)

2008-10-13 21:26:52
Tallink Takso: Vale firma alla kirjutasid liina. Meil on tööl palju naistaksojuhte. Lisaks kontrollitakse juhtide tausta. Ja kollases autos kus on autonumber ka veel peale kleebitud ei hakka keegi kuritegu üritamagi. Koostöö on Securitas firmaga ja auto sõidud salvestatakse gpsi abil. Nii, et kui sinu tuttavat vägistati, siis tunneme kaasa ja soovitame kiiresti pöörduda politseisse. Meie firmas seda ei juhtunud. (Nimi: Raoul)