IP aadressilt 84.50.124.181 tulnud kommentaarid:

2010-08-11 01:18:21
Kiisu Takso: Võtsin Vabaduse väljakult takso, et sõita Õismäele. Takso jättis väga kehva mulje. Turvavöö peale saamisega oli raskusi. Taksojuht oli nii napisõnaline, et tekkis tunne nagu oleks ma talle vastumeelne. Ebamugav oli sõita. Ning nagu sellest oleks vähe, et auto niru ja teenindus ka suhteliselt kehv... taksojuht kihutas mööda linnatänavaid. Üle kahe raja korraga sõita polnud mingi probleem. Minu rahakotile on see küll hea ( sõit vabakalt õismäele oli 90krooni) , kuid siiski arvan, et ka taksojuhid peaks liikluseeskirjadest kinni pidama. Üldiselt ei soovita Kiisu taksot. (Nimi: Teele)

2010-08-11 01:12:09
Reval Takso: Ütleme nii, et kui takso juba kätte saadud ja sisse istutud, siis on kõik hästi. Auto korralik ja teenindus tore. AGA... omaette seik on see, kui täiesti tühjal tänaval seistes ja taksot tellides öeldakse "sinna ei saadeta, seal on rahvamass. minge kesklinna poole ja tellige sealt" ning siis 10 minuti jooksul sõidab sealt tühjalt tänavalt mööda oma 6 reval taksot. :) et siis kas taksojuhtide ja dispetserite vahel info väga ei liigu? Aga üldiselt vägagi rahul :) (Nimi: Teele)

2010-08-11 01:08:04
Eestimaa Takso: Mina sattusin Eestimaa taksoga sõitma täiesti juhuslikult. Õllesummer oli lõppenud. Tulin sealt töölt ning oma firmaga lepinguline taksofirma vedas alt. Jalutasin siis J.Poska peatusesse ja seal lõi näe püsti, peatasin esimese takso. Juhtus siis Eestimaa takso. Hinnaklass mõistlik. Auto ise oli küll paras romu - ust sulgesin kolm kord. Lõpuks sain ukse kinni juba puhtalt tänu vihale, et mis värk on - uks nagu laudas. Aga taksojuht oli igati sõbralik ja tore, tundis tänavaid. Mainides, et raadios hea lugu, pani ta meile kohe muusika kõvemaks. :) Täitsa arusaadav, et sedasi odava hinna eest päris kõike ei saa. Siiski, auto oli puhas ja teenindus hea :) (Nimi: Rahulolev klient)