IP aadressilt 84.52.45.205 tulnud kommentaarid:

2009-07-30 13:35:59
Tallink Takso: Jah, autod on neil head. Aga paljud taksojuhid on vene firmadest üle tulnud fied. Kvaliteet on ka vastav. Nii et kui soovite head autot, kuid juht satub olema, kuidas juhtub, siis proovige järgi. Kleepsukampaania taksoga merele on hea idee. Aga see lõppeb ka sügisel ära. Peavad midagi uut välja mõtlema, et teistest eristuda. Muidu eristab ainult kollane värv ja keskmisest krõbedam hind. Aga ikkagi loodan, et neil hästi lähex! :) (Nimi: Kollane ei ole kuldne)

2009-07-30 13:32:49
Saksa Takso: ivaliid, mis see sinu asi on, kes kommenteerib. enamus on positiivsed arvamused ka klientidelt. aga sinu kommentaar tulex kustutada, sest lapsesilmadele su väljendid ei sobi. kahjuks pole siin sellist nuppu, kus raporteerida saax. loodetavasti tuleb varsti positiivseid kommentaare peale, et keegi enam tähele ei pane seda. (Nimi: valiile)

2009-07-20 06:59:53
Tallink Takso: Jah Tallink Takso on parandanud taksode välimust ja tulnud uute autodega taksoturule. Aga hinnatase on ikka liiga kõrge selle teeninduse juures. Kui km nii kallis on, siis mix palgalised taksojuhid teenivad ainult 7000kr kätte, mix neid ei lubata töötada riigipühadel, sest ei raatsita topelttasu maxta. Mix seal töötavad enamuses pensionärid ja eestivenelased, kes meelsamini räägiksid sinuga vene keeles? Mix juhid mõlgivad autosid ja kihutavad mööda linna? Mix juhid tegelevad kahtlaste kõrvaläridega, nagu sexivahendus, igasugu träni müük klientidele jms. Mix käib Tallink Takso teeninduskvaliteet järjest alla? Kindlasti pole süüdi ainult majanduslangus, vaid ilmselged juhtimisvead ning igasugune kontrollipuudus, keda võetaxe fiedena tööle. Algus oli neil ilus, aga mis edasi saab.. Mina kahjux enam nende teenust ei kasuta. (Nimi: Olen rott, mis teha! :))

2009-07-20 06:57:03
Saksa Takso: Saksa takso on väike firma ja uus tervitatav nähtus siin taksoturul, kes suudab erinevalt enamusest venemeelsetest odavtaksodest säilitada eesti meelt ja sõbralikku teenindust normaalsete puhtate autodega. Head taksovalikut ja kena suve! (Nimi: taksosõit pole luksus! :))

2009-07-19 04:20:13
Saksa Takso: ufo. saad aru küll, et soodustakso on nagu stockmani hulludel päevadel sooduskaup. rabatakse ära. ja siis pole mõtet tõdeda, et sooduskaup võix iga päev lettidel olla. soovid kogu aeg, aga palun võta tallink takso või tulika takso. hind on muidugi krõbedam. parem kiida, et vahel harva, kui sa saad seda soodustaksot, siis on see teenus igati korralik ja üllatavalt hea, selliste hindade juures. ja autod on korralikud, erinevalt teistest soodusfirmadest. nii et rohkem positiivsust. tegemist on ikkagi väikefirmaga, kes üritab jätkuvalt soodust hinda pakkudes kvaliteetset taksoteenust pakkuda. (Nimi: taksosõit pole luksus! :))

2009-07-19 04:13:45
Tallink Takso: hei borat ja teised. kui te sõidate näitex öösel tallink taksoga kolm kilomeetrit, siis 48 on sõidualustus ja öösel on km tasu 13,50, siis kolm km on 40,50. ja tulebki 89 kr. mis siin siis keerulist on. saan aru, et öösel on matemaatika raske, aga taksomeeter arvutab teie eest ja tallink takso taksomeetreid ei ole kruvitud, sest nad on niigi kalli hinnaga. Tõsi ta on, et mõne teise taksofirmaga saab sama vahemaa sõita 50kr km. aga vean kihla, et sellisel juhul ei raatsi te anda sellele taksojuhile isegi 10kr jootraha. umbes selline suhtumine, et ise on loll, et nii odavat teenust pakub. kahju, teie suhtumisest nii tallinkisse kui soodsamatasse taksodesse. (Nimi: lihtne matemaatika)