IP aadressilt 84.52.49.150 tulnud kommentaarid:

2009-07-07 18:42:01
Saksa Takso: On selge, et kõvas konkurentsis ja majandussurutises mõned väikesed taksofirmad peavad kaduma turult, kasvõi liitumise teel. Aga et konkurentsfirmad tulevad siia anonüümselt laimama, see ei ole eetiline. Ruuduline, et sa teaksid, Saksa takso autod on keskmisest paremad, rohkem on reklaami, juhtisid valitakse hoolsamalt, maine on oluline. Nii et palun tehke oma järeldused ise, kui teenust kasutate, mitte ärge võtke laimu tõepähe. Kui see ruuduline ennast avalikustaks, siis võiks asjaga isegi kohtusse minna laimamise eest. Kõigile teistele ilusat suve jätku ja meeldivat meie taksode kasutamist! (Nimi: Ei ole juhatus)

2009-06-26 19:03:25
Tallink Takso: ..ja minu firmavahetuse põhjuseks oli, kuna mu aprilli ja mai kassad olid keskmisest kesisemad, siis koondati. et olin palgaline, siis olengi veidi nördinud, et fiesid nii palju sinna võeti lepingule. läksin lihtsalt teise firmasse fiena ja vaatan, mis elu toob. paljudest klientidest on positiivseid meenutusi. aga aitab ehk sellest teemast. soovin kõigile jätkuvat ilusat suve! (Nimi: elukale)

2009-06-26 11:43:48
Tallink Takso: elukas me võime teha vist omaette kirjavahetuse, kui sa oma emaili avaldaksid. ja ei arva halvasti eelmisest firmast. lihtsalt firma hakkab lõpuks rohkem tulikat meenutama. (Nimi: raoul või keegi teine :))

2009-06-25 07:22:04
Tallink Takso: Paljud taksojuhid on vene firmadest üle tulnud fied. Kvaliteet on ka vastav. Nii et kui soovite head autot, kuid juht satub olema, kuidas juhtub, siis proovige järgi. Kleepsukampaania taksoga merele on hea idee. Aga see lõppeb ka sügisel ära. Peavad midagi uut välja mõtlema, et teistest eristuda. Muidu eristab ainult kollane värv ja keskmisest krõbedam hind. (Nimi: Sõidame merele)

2009-06-25 07:16:48
Viiking Takso: Taksos suitsetamine on keelatud. Tee siis vastav kaebus, kui juhtub midagi sellist. Üldiselt on küll Viikingi taksojuhid sõbralikud, abivalmid. Inxule võin kinnitada, et vähemalt ma ise hakkan Õismäe piirkonnas sageli olema, sest elan siin. Soovitan ise proovida järgi Viiking takso ja siis mõistate, et hinna kvaliteedi suhtelt on see takso igati soodne. Kena suve kõigile! (Nimi: Raoul)