IP aadressilt 87.119.179.146 tulnud kommentaarid:

2009-01-01 03:40:20
Sky Takso: Probleem ei olnud ju ainult selles, et too taksojuht eesti keelt ei rääkinud. Probleem oli tema suhtumises! Ja mina olin temaga viisakas!!! Ma pole kunagi nii mõelnudki, et vene taksojuhid halvemad oleksid. Asi pole rahvuses, vaid SUHTUMISES! (Nimi: Endine klient)

2008-12-23 19:54:42
Viiking Takso: Kunagine lemmikfirma...Siis oli mingi ebameeldiv kogemus, peale mida ei õnnestunud neilt tükk aega autot saada. Läksingi teiste firmade peale üle. Aga siiski on meeldiv mälestus. Uuemad kogemused puuduvad, kuna neil ei tundu Õismäel autosid olevat:( Seega 4 p. (Nimi: Inxu)

2008-12-23 19:46:48
Reval Takso: Hetkel ei meenu ühtegi halba kogemust. Eks mõnikord on nad paar minutit hilinenud, aga siis on ka vabandatud. Vahet ei ole, kas juht on venelane või eestlane. Viisakad on nad selles firmas rahvusest olenemata. Ja kui venelasest taksojuht ei oska eriti eesti keelt, siis on nad vähemalt üritanud. Minu vene keel ei ole kahjuks eriti heal tasemel, kuid sellest hoolimata oleme siiani ilusti hakkama saanud:) Hea meelega ainult Revaliga sõidakski, aga viimasel ajal pole ma enam neilt taksot saanud...No nt täna hommikul. Pidin sõitma Star taksoga, mis oli lihtsalt kohutav kogemus...Aga sellest hoolimata on Reval mu lemmik:D (Nimi: Inxu)

2008-12-23 19:23:56
Sky Takso: Kohutav kogemus!!! Kusjuures see ei olnud antud firmaga esimene selline kogemus... Sõitsin täna hommikul...Kell 10:30 öeldi mulle: "Läheb 12 minutit, kas ootate nii kaua?" Vastasin jaatavalt. Lihtsa matemaatika kohaselt oleks pidanud takso kohale jõudma 10:42. Aga ta jõudis alles 10:51! 9 min hilinemist! Ja mitte mingit vabandust...Sõitsin Õismäelt vanalinna (täpsemalt vanalinna ääreala, kuhu on lihtne ligi pääseda). Kui ütlesin aadressi, kuhu sõita soovin, siis taksojuht mõmises midagi kurjalt omaette...Ta oleks pidanud hoopis hea meel olema ju, et nii pikk sõit. Ta ju teenib sellega! Mingi hetk küsis: " Kas te vene keelt ei rjaagi?" Vastasin eitavalt (midagi oskan ikka, aga no kammoon! ta on siiski klienditeenindaja ning meie riigikeeleks siiski veel eesti keel...pealegi olin tige tema hilinemise peale)...Seepeale ta jälle ühmas. Terve tee ta nohises veidralt ja sõitis kuidagi üliaeglaselt. Huvitav, kas selle firmaga on nii, et kui räägid vene keelt/oled venelane, siis on teenindus parem?! Kui lugeda siinseid kogemusi, jääb küll selline mulje...Igatahes rohkem nendega ei sõida! Odav on küll, aga no mingisugunegi kvaliteet võiks teenusel olla! Seekord tellisin nendelt, kuna olin juba mitmest firmast saanud vastuse, et nendel ei ole hetkel vabu taksosid Õismäel... (Nimi: Pettunud klient (nüüdseks juba endine))