IP aadressilt 88.196.187.192 tulnud kommentaarid:

2013-01-29 14:10:45
A.A Takso: :D (Nimi: Pille)

2013-01-29 14:06:58
Krooni Takso: Probleemi kui sellist tegelikult polnudki, lihtsalt 21. sajandil üllatav vaatepilt. Aga mis puudutab jootraha, siis olen süüdi - seda ma tõesti ei taibanud lisada. Kusjuures väga paljudes (ka söögikohtades näiteks) ei saagi kaardimaksega jootraha jätta, ilmselt sellepärast ei mõelnudki selle peale. Aga nüüd olen targem ja järgmine kord juba tean mis teha :) (Nimi: Pille)

2013-01-29 11:15:33
Krooni Takso: Nalja kui palju :D Kuna kaardimaksevõimalusega taksosid palju pole, siis mõtlesin vahelduseks Tulikale midagi muud (ja äkki natuke odavamat) proovida. Sõit oli nitševo, juht natuke närviline ega talunud mu marsruudi-täpsustusi. Iga sellise asja peale ühmas: "Jajaa, ma tean küll" :D Aga ega ma paha pärast - lihtsalt tõsimeeli, ma olen oma igapäevast teekonda no ikka VÄGA veidraid teid pidi sõitnud ja selline "järgmisest paremale, eks" maneer on kuidagi refleksiks muutunud. Igal juhul jõudsime kuhu vaja. Kõhutäie muiata sain ma siis kui teatasin, et soovin kaardika maksta, juht kindalaekast terminali välja kangutas ja mu kaardi tähtsa näoga aparaati pistis. Ise hakkas juba vaikselt tõrelema, et "Hakkab jälle pihta!" Ma sain aru küll, miks tal jälle pihta hakkab :D Nimelt pani ta kaardi täiesti valetpidi terminali, ise samal ajal närviliselt ekraani kratsides, et miks midagi ei toimu. Tegin siis viimase targutuse ja ütlesin, et "Te peate ikka kiibiga otsa sisse panema". Vaatasin siis kuidas ta nikerdas ja kaardi VEEL rohkem valetpidi terminali torkas :D Lõpuks härra suur iseteadvus lõppes ja ta lasi mul kaardi õigesti panna. Ega muud polegi, aga hakkasin mõtlema, et huvitav kui paljud reisijad on pidanud ikkagi lõpuks sularaha välja võtma, et asi ära klaarida :D Sest "HAKKAB JÄLLE PIHTA" :D Nii et Krooni takso, kaardimakse on ainult siis Teie eelis teiste taksofirmade ees, kui Te selle ka praktikas oma autojuhtidele selgeks õpetate :) Kuna ma usun, et mu tänahommikune kutsar sai nüüd selgeks, kuidas see asi toimib, siis ma auto numbrit ega midagi täpsustama ei hakka :D (Nimi: Pille)

2013-01-29 11:03:50
Tulika Takso: Takso numbrimärki ma ei mäleta, kurb küll, aga tegu oli esmaspäeva hommikuga (28.01). Ma väga palun Tulika taksojuhtidele selgitada, et on äärmiselt ebameeldiv kui maja ees seisva takso kõrval selle juht hoogsalt konitseb. Ja tänu sellele ümbritseb mind terve sõidu aja hingemattev suitsuhais. Olgu ka mainitud, et sellel konkreetsel taksojuhil läks väga hästi, et ma sinna samasse ei oksendanud, kuna seoses rasedusega olen suitsuhaisu suhtes ERITI tundlik. Igal juhul väga ebakompetentne niimoodi kliendiga arvestamata õhku reostada. Üldiselt olen Tulikaga rahul, aga see üks hommik tegi küll meele mõruks. (Nimi: Pille)

2013-01-29 10:57:08
A.A Takso: Kontrollisin just oma kõneregistrist järgi, et firma, kust ma takso tellisin, oli päris kindlasti A.A. Samas, kui taksot ootasin, siis dispetšer helistas asukoha täpsustamiseks hoopis teiselt telefoninumbrilt mulle tagasi. Nii et mine tea mis nihverdamine see oli või kust see kahtlane taksojuhi-härra välja hüppas. Loo moraal on see, et mõni euro siia-sinna, aga tasub ikkagi tuntud kvaliteedile kindlaks jääda, mitte odava hinna peale tormi joosta. (Nimi: Pille)