2016-02-07 14:37:14Amigo Takso: Väga madala kvaliteediga takso! Määrdunud autod, haisevad autojuhid. Ma enam ei soovi Amigo Taksot tellida. (Nimi: )
2016-02-07 14:36:07Amigo Takso: Не такси, а параша. (Nimi: )