IP aadressilt 90.191.17.70 tulnud kommentaarid:

2013-03-21 17:55:39
Saksa Takso: Ja nii muuseas mainin ära, et kui see olekski nii ebaseaduslik äri, nagu sa siin väidad, siis oleks see nii avalikult töötavana ammu suletud, mida ta paraku ei ole, ehk kas ta ikka on siis ebaseaduslik? Mõtleme natuke ennem, kui hakkame avalikult iseennast lolliks tegema ja olematute riigiisade pekivahele pugema. (Nimi: kulgur.)

2013-03-21 17:53:15
Saksa Takso: Ja edasi mis? Eesti riik ei paigutaks nagunii neid maksusid kusagile mujale , kui riigiisade taskusse. Mis kasu või kahju saad sina sellest? Olgu ta siis maksudest kõrvale hiilimine või mitte, sina kui lihtsurelik kasutad vaid teenust , millega võib siiamaani täiesti rahule jääda. Ilmselt kui nad kaotaks ära oma rendiautod, peaksid ja võiksid nad ka oma hindasid tõsta, vastavalt oma reaalsele kvaliteedile. (Nimi: Kulgur.)

2013-03-21 14:35:13
Saksa Takso: Küsimus teile, kes te siin igas lauses mainite sõna "piraat takso" . Kas te üldse olete aru saanud ka, mis asi on piraat takso? Rendiauto ei ole mu meelest takso..ning kui vaadata ka rendiautode hinda, mis on saksa taksodel, siis see nüüd küll vingumist või maha tegemist ei ole väärt. Vägisi jääb mulje, et teiste taksofirmade töötajad proovivad näpud rakkus siin oma konkurente maha teha ja neid endale selgeks tegemata sõnadega maha laitma. Sedaenam, et kedagi ei sunnita antud firmat kasutama. (Nimi: kulgur)