IP aadressilt 91.195.246.200 tulnud kommentaarid:

2016-06-08 10:09:05
Global Takso: хорошее такси, понравилось качество обслуживания (Nimi: )

2016-01-13 17:34:43
Amigo Takso: кусай за гандон мандюк гнусавый (Nimi: )

2015-03-20 16:14:45
Amigo Takso: Оператор вежливый, машины подают быстро. Тарифы включают какие хотят. Например, вызывали обычную машину для 2х человек, а приехала 7ми местная машина, платили по 0,80 за км, хотя, по правилам должно быть 0,40. Машина 425. (Nimi: Константин)

2014-05-12 21:12:08
Takso24: Olen väga pettunud Takso24 teenuses. Ostsime transfeertakso pileti LuxExpress Tartu-Tallinn bussist ning meile öeldi, et takso ootab bussijaamas. Bussist väljudes seisid seal ainult Tallinki taksod. Läksime alguses bussijaama infoletti, kus venelannast teenindaja ei osanud adekvaatset infot jagada, seejärel helistasime 1224, mille ooteaeg oli u 5 minutit. Pärast kurnavat ootemuusika kuulamist võeti kõne siiski vastu. Sealt teatati, et ka Tallinki taksod osutavad seda teenust. Kõne lõppedes läksime Tallinki taksosse, kuid juht väitis, et nemad seda teenust siiski ei osuta. Järjekordelt, pärast pikka ootamist kõnejärjekorras, võeti see lõpuks vastu ning järjekindlalt väideti, et Tallinki taksod peavad seda teenust osutama. Taksojuhid raputasid aga muudkui peasid ja ei tahtnud meid isegi lõpuks takso peale lasta. Transfeerpileti ostsime, kuna pidime kiiresti laeva peale saama. Nii see aga ei läinud. Kuidas on võimalik, et firmasiseselt pole asju läbi räägitud ja näiliselt sama osapoole inimesed ajavad erinevat juttu. Lõpuks pidime tasuma nii 3.80 transfeerpileti kui ka 6.80 taksopileti eest. Ei soovita mitte kellelegi selle firma taksosid. (Nimi: Helene Kohv, Margaret Koord)

2014-04-09 09:54:33
Inter Takso: Täna hommikul 8:25 tellisin takso Kuldnoka tänavale, öeldi, et läheb 6 minutit, takso nr. oli (vist) 774. Kell oli 8:34 ja taksot ikka polnud. Helistasin uuesti dispetšerile, mulle öeldi, et takso KOHE jõuab. Ootasin veel, kell oli 8:38, kui ma uuesti helistasin, et küsida kus takso on, dispetšer katkestas mu kõne. Peale seda ei vastanud mitte keegi mu kõnele(proovisin 3 korda). Ma ootasin taksot 25 minutit, kui ma loobusin ja tellisin teise firma. KUIDAS NIIMOODI SAAB KÄITUDA? KUHU SEE TAKSO KADUS? KUHU JÄI VABANDAMINE? Tean, et olete odav firma ja palju ei saa oodata Teilt, kuid siiski kus on viisakus? Sõidan väga tihti selle firmaga, ning olen vigade korral silma kinni pigistanud, kuid see kord ei suutnud. Jäin tööle hiljaks, päev rikutud. (Nimi: )

2013-11-10 04:24:53
I.R. Takso: Kasutan nüüd ainult seda taksofirmat, kuna taksojuhid viivad kiiresti kohale ning alati normaalse hinnaga :) Kavas vahetada taksofirmat pole. (Nimi: Marianne Kiholane)

2012-11-21 10:52:44
Tulika Takso: Sõitsin üleeile lennujaama, et mees lennuki peale viia. Kuna Tartu mnt. oli nii umbes, et liikusime 1 meetri kaupa, siis linna poolt tulles keerasin ekslikult üks teeots enne õiget lennujaama poole, kus aga seisid taksod ja läbisõit oli ainult taksodele. Täiesti arusaadav, aga see hetk kui ma sinna teeotsa sõitsin(veelkord-eksklikult, mitte aja kokkuhoiu mõttes),tuli selline sõim, et neid sõnu ei tahaks kasutadagi. Keerasin autoakna lahti ja küsisin, kas viisakalt ei oleks seda kõike võimalik öelda, aga selle peale tuli hunnikus m..sid jne. Olen ise tihe taksoga sõitja, Tulikat ei kasuta enam kunagi, ei soovita ka oma tutvusringkonnal enam kasutada. Mis õiguse võtab endale üks lihtne taksojuht sõimata inimesi, pealegi naisterahvaid???Paraku ühe tõpra pärast saab hinnangu kogu taksofirma. (Nimi: Kaku)

2011-05-24 10:07:45
Inter Takso: no kurat...täna sõitis mul ka katus natuke ära. Ma elusees ei viitsiks vaeva näha ,et kuhugi nii kirjutada...aga no ma ei tea. Tellisin takso ja öeldi ,et 7 minutit.14 minutit oli möödas ja helistasin uuesti.Öeldi ,et taksojuht ei leia maja...no suitsetasin siis väljas maja ees edasi ja ootasin.Kuigi tööl oleks pidanud juba olema.Lõpuks mingi 24 minuti pärast helistati mu teisele kõnele vahele interist.Võtsin siis kõne vastu ja öeldi ,et taksojuht ei leia seda.Ma ütlesin siis uuesti rajooni ja tänava nime.Mille peale öeldi ,et te enne ei öelnud tänava nime.et olin ainult rajooni ja maja numbri öelnud.NO miks ma oleks pidanud nii tegema tekkis mul mõte.Igatahes pärast seda visati toru igatahes ära.Ilm midagi ütlemata. Helistasin siis tagasi ja küsisin ,et mis nüüd siis saab.kas jalutan taksole vastu või kas ta tuleb..sest teatsin ,et takso on tegelikult suht lähedal.Ütlesin ,et võibolla siis ma ütlesin vaikselt selle tänava nime ja te ei kuulnud......igatahes jälle visati telefoni toru ära.NORMAALNE :D hakkasin siis jalutama oma tänava lõppu ja helistasin saksa taksosse....sest uuesti ma interisse väga tagasi helistada enam ei soovinud ja selle imelise dispetseriga rääkida. Saksa taksost vabandati ilusti ja öeldi ,et kahjuks uut taksot ei ole... no selge.Jalutasin siis edasi ja lõpuks lendas inter takso sealt nurgatagant välja.Sain peale ja sõitsin tööle.Mis sest ,et tund aega hiljem jõutsin kohale :D Firma kohta otseselt mul midagi halba öelda ei ole...ja se taksojuht oli täitsa tip top aga se mutt seal telefoni otsas.Eile hommikul helistasin ja tahtsin ka tellida... siis öeldi ,et taksot ei ole...ja ilma kõne lõpetamata visati toru ära...ja sama mutt oli. Väga ebameeldiv naisterahvas... Lihtsalt võtke teadmiseks ,et se kes toru vastu võtab esindab ja kujundab väga palju teie firma mainet.Äkki võtaksite natukene viisakama ja meeldivama inimese sinna tööle või teeksite mingi koolituse sellele tädikesele.Ma arvan ,et ma pole ainuke kes nii arvab. Igatahes ilusat päeva teile kõigile. (Nimi: Alari)

2008-11-26 16:04:02
: Esimesel korral sain surmasõitu. Noor eesti kutt tegi sellist rallit. Auto pidi koost lagunema, kõik aknad olid lahti, sest auto haises seest. Okei..kõik Okei. jäin ellu, naersin hüsteeriliselt, sest see oli liiga jube. Teisel korral tegin kellaajalise tellimuse, takso jäi ca 10 minutit hiljaks. minu nimetatud tänavat noorhärra ei teadnud, toksis oma tomtomi sisse ja sõit algas. Olles ka ise autojuht, kes Tallinnas sõidab, siis mulle jäi küll mulje, et sellel mehel oli seee esmakordne sõit. Ka kesklinnas on võimalik eksida ja kindlasti peab ringteel kasutama gpsi, sest muidu ei tea ju mitmes väljasõit on... Aga pole hullu, ka nii saab. (Nimi: m)