Taksod, Takso, Taksohinnad
Taksod.net APP download

 

Valitud: Tallinn

 

Kasutamistingimused

Veebikeskkonna www.taksod.net (edaspidi nimetatud Taksod.net) leheküljel viibimisega annate nõusoleku täita kõiki kasutamistingimusi.

Taksod.net-il on õigus muuta käesolevaid kasutamistingimusi, seega palun kontrollige neid regulaarselt. Teiepoolne Taksod.net jätkuv kasutamine loetakse nõusolekuks ka muudetud kasutustingimustele. Juhul kui Te ei nõustu kasutamistingimustega, siis peate Taksod.net kasutamise lõpetama. Te annate nõusoleku kasutada Taksod.net-i ainult seaduslikel eesmärkidel ja selliselt, et Teie tegevus ei kahjusta teiste isikute õigusi ega piira nende Taksod.net portaali kasutamist.

Autoriõigused

Taksod.net-is olevad materjalid (informatsioon, tekstid, pildid, videod, kujundus jm) kuuluvad Taksod.net-ile. Te ei või kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada Taksod.net-is olevaid materjale, välja arvatud isiklikul mitteärilisel otstarbel. Taksod.net materjalide refereerimine on lubatud vaid käesolevates kasutustingimustes kirjeldatud viisil. Igasugune muu Taksod.net materjalide kasutamine vajab Taksod.net eelnevat kirjalikku nõusolekut.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

Taksod.net-is avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine on ilma Taksod.net-i nõusolekuta keelatud. Nõusoleku saamiseks palume pöörduda aadressil: info@taksod.net

Kommenteerimine

Taksod.net ei vastuta portaalis avaldatud kommentaaride eest.

Taksod.net ei ole kohustatud toimetama kommentaare. Taksod.net-is lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja. Taksod.net loeb võlaõigusseaduse tähenduses avaldajaks kommentaari autorit. Taksod.net ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu, samuti kommentaari kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest.

Taksod.net keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele, so kommentaarid, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele vms. Taksod.net-il on õigus sellised kommentaarid kustutada.

Madalaim km hind
Magellan Takso - 0.4 EUR/km, 2 EUR sõidu alustamine
Euro Takso - 0.48 EUR/km, 1.98 EUR sõidu alustamine
Pluss Takso - 0.48 EUR/km, 1.98 EUR sõidu alustamine
I.R. Takso - 0.48 EUR/km, 1.98 EUR sõidu alustamine
Yes Takso - 0.49 EUR/km, 1.99 EUR sõidu alustamine